I když Halloween připadá až na zítra, naši šesťáci a sedmáci si ho užili už dnes v hodině češtiny. Četli strašidelné úkoly, psali děsivé básně a plnili halloweenské úkoly, při kterých nechyběla dávka kreativity ani legrace.
Další setkání předškolních dětí, tentokrát se svými rodiči, proběhne v úterý 4. 11. od 16.00 hod. v prostorách 1. stupně.
Vyhrát nad paní učitelkou Šlechtovou není snadné. Jako první jsme napsali test a po testu jsme si řekli, o co se budeme sázet. Dohodli jsme se na muffinech. Museli jsme ale získat 16 jedniček z toho testu. A dokonce jsme jich i dostali 16! Pak během týdne nám paní učitelka donesla výborný muffiny.
Ve čtvrtek 6.11.2025 se v mateřské škole konaly Podzimní dílničky s rodiči. Společně jsme strávili při vyrábění různých výtvorů krásné dvě hodiny času.
© 2026 Masarykova základní škola a Mateřská škola Dymokury, Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek, Akce tříd, Celoškolní akce
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO