V pondělí 12. 6. se uskutečnila soutěž v technických zručnostech - obor Cukrář v prostorách SOŠ a SOU Městec Králové. Této soutěže se zúčastnily dva týmy z naší školy. První tým tvořily žákyně deváté třídy a druhý tým žákyně osmé třídy.
Srdečně zveme všechny rodiče budoucích školáků na jejich slavnostní vyřazení z mateřské školy. Bude se konat ve středu 14.6.2023 od 16 hodin ve venkovním altánu (Zelené učebně) u školní jídelny.Prosíme rodiče, zda by mohli předškolákům dát na sebe nějaké námořnické oblečení.
Jedenáct třídních skokanů se ve čtvrtek "utkalo" o školního skokana. A bylo to napínavé. Není jednoduché hodnotit sám sebe, mluvit o svých přednostech či nedostatcích. Ale oni to zvládli na výbornou. Ale vítězové mohli být jen dva. Za 1. stupeň zvítězil Kryštof Vojenčiak a za 2.
Ve středu 15.6.2023 odjíždíme školním autobusem v 8.00 hodin na celodenní výlet do Starých Hradů. Čeká nás tu prohlídka dvou pohádkových okruhů+ čarodějné Bestyjoly. Jídlo a pití na celý den je zajištěno, děti s sebou nic nepotřebují, jen vhodné oblečení a obuv podle počasí.
© 2025 Masarykova základní škola a Mateřská škola Dymokury, Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek, Akce tříd, Celoškolní akce
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO