Informace - 3. tř.

21.4.
Ve čtvrtek od 17:00 se koná třídní schůzka on-line, přes aplikaci Google Meet. Odkaz na videohovor naleznete ve zprávě v elektronické žákovské knížce, nebo ve školním e-mailu žáků. Těší se A. K. S.

10.9.
Vybíráme 100,- Kč na Vv, 100,- Kč na hygienické potřeby, 150,- Kč na SRPDŠ (platí nejstarší dítě). Děkuji

8.9.
Zítra ve středu 9.9. se koná společný mítink s rodiči v jídelně školy od 16:00. Prosím roušky s sebou.

Sbíráme šípek.

2.9.
Prosím o vyplnění str. 1 v Informačním deníku a podpisy na stranách 0, 1, 8, 24. Na str. 8 je info pro případné placení obědů přes účet školy.
Dále prosím o vyplnění lístku s informacemi pro aktualizaci evidence, také v případě zájmu o vyplnění přihlášky ke stravování a do družiny (z obou stran). Zítra dle rozvrhu. Děkuji

31.8.
Ve středu 2.9. proběhne projekt Znovu spolu - s sebou psací potřeby, svačinu a tašku - dostanete novou učebnici matematiky. Končit budeme po 4. vyučovací hodině, tedy v 11:10.

26. 8.
Krásný den, milí třeťáčci,

brzy nám to začne😉. V úterý 1.9. se sejdeme v 7:15 u šaten. S sebou pouze přezůvky a klíčenku na klíčky od skříňky. V 8:00 slavnostně s ostatními přivítáme nový školní rok na zahradě školy. Končit budeme cca v 9 hod. 
Ve středu 2.9. proběhne projekt Znovu spolu - s sebou psací potřeby, svačinu a tašku - dostanete novou učebnici matematiky. 
Ve čtvrtek 3.9. již dle rozvrhu.
Ještě připomínám, co si pořídit do 3. tř., pomůcky stačí přinést až ve čtvrtek 3.9.
- malý podepsaný ručník 
- trojúhelník s ryskou
- stíratelnou tabulku, fixy na tabulku  
- obalené učebnice, vzadu podepsané s uvedeným stavem na začátku šk. roku (hlavně učebnici M a Prv prosím opatřit pevnými deskami) 
- obaly na sešity - 8x na sešit A5 (malý sešit, někdo má ve škole na sešitech, pokud jsou v pořádku možno použít), 1x A4 (velký sešit), silnější obaly lépe drží, 1x průhledný obal na notýsek vel. A6 a 1x na Informační deník vel. A5
-1x malou A5 a 1x velkou A4 papírovou podložku do sešitů (tzv. lenoch) 
- malou a velkou průhlednou fólií na psaní tužkou  
- do penálu: pero (může být gumovací, nebo zmizík), tužku č. 1 a 2, gumu, pastelky 
- na Vv do kufříku: pracovní zástěru, voskovky, vodovky, tempery, fixy, lepidlo, nůžky a modelínu, tenký a silnější plochý štětec (pomůcky mohou být i z loňského roku) 
- na Tv: cvičební úbor a boty do tělocvičny v sáčku, za hezkého počasí boty na ven 

- mimočítankovou četbu Děti z Bullerbynu od Astrid Lindgnerové

Vše, co lze, si podepište.
Hezký zbytek prázdnin. 

Moc se na vás těším. 
Anna Knytl Sedláková, tř. uč. TOPlist