Rybářský kroužek

Připomínám v pátek 21.9. se sejdeme u koupaliště/u školy ve 13:00. Kdo nemá vlajku na závody, může si ji vyrobit. Barvy přinesu, kdo má látku/staré prostěradlo - vezměte s sebou. Všichni odevzdají přihlášku, rybářskou výbavu též s sebou. Domluvíme podrobnosti k sobotním závodům. Petrův zdar Andrea a Jarda:-)


Na prvním setkání rybářů v tomto školním roce jsme v naší partě přivítali osm nováčků. Využili jsme pěkného počasí a nahodili pruty na našem koupališti. No....zahřálo nás u srdíčka, když Ti starší automaticky pomohli mrňouskům připravit vše potřebné k lovu. Klid a pohoda... když se najednou ozvalo volání. Kuba zasekl nečekaně velkého kapra, volal pomoooocc a přitom se strašně smál:-) Asi radostí z tak velkého úlovku. I Míša přišla málem o prut, když jí zabral další kapr. Nicméně bojovala a sama si ho přitáhla až ke břehu. Vy ostatní nezoufejte, i plotičky jsou pěkné rybky a kapříka určitě taky brzy ulovíte:-)

Sejdeme se opět v pátek 21.9. u koupaliště. Kdo bude chtít, namaluje si svou vlajku, barvy zajistím. A v sobotu 22.9. Vás čekáme na Zásadníku:-)


Náborové rybářské závody – rybník Zásadník u obce Činěves, 22.9.-23.9. 2018, 8:00- 14:00 SO-NE

Chytá celá rodina – soutěží rodinné týmy v lovu ryb, bivakování přes noc. Soutěž o poháry.

K dispozici chata s vařičem, užitková voda, wc, pro malé děti k dispozici 15 lůžek.

S sebou: pitnou vodu, rybářskou výbavu, návnadu, rybářský lístek není podmínkou, stan či bivak, spacák, karimatku, oblečení dle počasí, funkční čelovku, jídlo a pití každá rodina své - možnost grilování.

Průběh závodu: soutěžit budou rodinné týmy, vymyslete si svůj název, vlajku vyrobíme s dětmi na kroužku. Tým musí mít neméně jedno dítě plus jeden dospělý, po celou dobu chytá jeden tým na dvě udice. Pokud Vás bude více, můžete vytvořit týmy dva nebo se u prutů střídat.

Zodpovědné osoby za průběh akce Jaroslav Dobiáš mob. 607828212 a Andrea Řeháčková mob. 728225150.

Přihlášky na závody děti obdrží na kroužku, odevzdejte do 13.9. 2018.připojené fotografie:

zobrazuji fotografie po 32 obrázcích na stránku | stránka: 1

TOPlist