Rybářský kroužek

V pátek 16.11. jdeme pravděpodobně letos naposledy na ryby na koupaliště. Berou dravci, takže s sebou umělé nástrahy, živé rybičky přivezu. Když nám bude velká zima, tak si zatopíme:-) Petrův zdar!!!Tentokrát se vedlo skvěle Jakubovi. Zkusil navázat umělou nástrahu, pár náhozů a byla tam. Krásná štika, Gratulujeme a jen tak dál Kubíku:-) Daneček vytáhl pěkného okouna. Jen se na fotkách nechce usmát ani okoun ani Daneček:-)


Na posledním kroužku zabodoval Patrik:-) Vytáhl z vody parádní štiku. Gratulujeme!!!


Kroužek v pátek 9.11. bude u koupaliště. Chytáme dravce.V pátek 2.11. jsme U Čudly na koupališti. S sebou rybářskou výbavu, jeden prut na kapra, kdo má druhý - na vláčení s umělou nástrahou/woblera, třpytku, plandavku, rotačku.... Jarda sehnal nástražní rybičky, kdo umí, může si navázat kačenu a lanko s velkým háčkem nebo dvojháčkem. Kdo nemá nebo si neví rady, dáme rybičku na prut kaprový. Petrův zdar a pořádně se oblékněte.

Kdo ještě nezaplatil kroužek, zašlete platbu do DDM Poděbrady.Rybářské závody Chytá celá rodina

Dymokurský rybářský kroužek pořádal pro děti a rodiče o víkendu rybářské závody. I přes nepříznivou předpověď počasí se zúčastnilo 17 rodinných týmů. Všichni byli stateční, bojovali o každou rybu, noc přečkali bez úhony. Rodiče s dětmi společnými silami nachytali celkem 106m ryb, z toho 75m kapra. Velký dík patří obci Činěves, paní starostce Zuzaně Bittmanové a místnímu Rybářskému spolku Zásadník. Děkujeme za možnost pořádání závodů právě u Vás na parádní vodě, super zázemí a hlavně spoustu pěkných ryb. A jak vše dopadlo? Pohár za největší rybu - kapr 91cm si odvezl Samuel z týmu Sardinky:-) 1. Adam Bernášek 1390cm, 2. Jakub Kosina 1036cm, 3. Jakub Končák 1008cm, 4. Míša Javorčáková 923cm, 5. Barča Bohušová 877cm, 6.Sam Stegmuller 875cm, 7. Ondra Svoboda 713cm, 8. Manča Bittmanová 669, 9. Kuba Radovnický 652cm, 10. Vojta Římal 548cm, 11. Matěj a Kája Jelínkovi 389cm, 12. Anetka Drbohlavová 389cm, 13.Jára Bohuša 357cm, 14. Venda Bittman 275cm, 15.Jakub Vojenčiak 252cm, 16. Valča Sládková 127cm, 17. Péťa Blažek 102cm. Vítězům gratulujeme, všem dětem i rodičům děkujeme za super víkend u vody:-)


Připomínám v pátek 21.9. se sejdeme u koupaliště/u školy ve 13:00. Kdo nemá vlajku na závody, může si ji vyrobit. Barvy přinesu, kdo má látku/staré prostěradlo - vezměte s sebou. Všichni odevzdají přihlášku, rybářskou výbavu též s sebou. Domluvíme podrobnosti k sobotním závodům. Petrův zdar Andrea a Jarda:-)


Na prvním setkání rybářů v tomto školním roce jsme v naší partě přivítali osm nováčků. Využili jsme pěkného počasí a nahodili pruty na našem koupališti. No....zahřálo nás u srdíčka, když Ti starší automaticky pomohli mrňouskům připravit vše potřebné k lovu. Klid a pohoda... když se najednou ozvalo volání. Kuba zasekl nečekaně velkého kapra, volal pomoooocc a přitom se strašně smál:-) Asi radostí z tak velkého úlovku. I Míša přišla málem o prut, když jí zabral další kapr. Nicméně bojovala a sama si ho přitáhla až ke břehu. Vy ostatní nezoufejte, i plotičky jsou pěkné rybky a kapříka určitě taky brzy ulovíte:-)

Sejdeme se opět v pátek 21.9. u koupaliště. Kdo bude chtít, namaluje si svou vlajku, barvy zajistím. A v sobotu 22.9. Vás čekáme na Zásadníku:-)


Náborové rybářské závody – rybník Zásadník u obce Činěves, 22.9.-23.9. 2018, 8:00- 14:00 SO-NE

Chytá celá rodina – soutěží rodinné týmy v lovu ryb, bivakování přes noc. Soutěž o poháry.

K dispozici chata s vařičem, užitková voda, wc, pro malé děti k dispozici 15 lůžek.

S sebou: pitnou vodu, rybářskou výbavu, návnadu, rybářský lístek není podmínkou, stan či bivak, spacák, karimatku, oblečení dle počasí, funkční čelovku, jídlo a pití každá rodina své - možnost grilování.

Průběh závodu: soutěžit budou rodinné týmy, vymyslete si svůj název, vlajku vyrobíme s dětmi na kroužku. Tým musí mít neméně jedno dítě plus jeden dospělý, po celou dobu chytá jeden tým na dvě udice. Pokud Vás bude více, můžete vytvořit týmy dva nebo se u prutů střídat.

Zodpovědné osoby za průběh akce Jaroslav Dobiáš mob. 607828212 a Andrea Řeháčková mob. 728225150.

Přihlášky na závody děti obdrží na kroužku, odevzdejte do 13.9. 2018.připojené fotografie:


zobrazuji fotografie po 32 obrázcích na stránku | stránka: 1 [ 2 ][ 3 ]

TOPlist