Dymokurské vydry

Vzhledem k současné situaci se plánované akce v nejbližší době ruší. Rybářské zkoušky budeme řešit individuálně. Opatrujte se a snad brzy na shledanou :-)


16.5. dětské rybářské závody v Poděbradech v Kluku
23.5. dětské rybářské závody v Činěvsi Zásadník
24.-26.5. Jezero Za Valem - spaní ve stanech - dvoudenní výprava bez rodičů

A ještě budou upřesněny dětské závody v Dymokurech - Mamlasák:-)


V pátek 6.3. jsme ve škole, s sebou rybářský sešit.

V pátek 21.2.2020 pořádáme zájezd do Prahy na rybářský veletrh FOR FISHING. Mohou se přihlásit děti i dospělí, autobus zdarma, vstupné si hradíte sami. Děti do 140cm zdarma. Předpokládaný odjezd v 8:30 od školy, návrat kolem 15:30. Nahlásit se můžete na čísle 607828212 pan J. Dobiáš.


V pátek 17.1. se sejdeme ve škole jako obvykle. S sebou rybářský sešit :-)

V pátek 10.1. se sejdeme U Čudly. S sebou holinky, teplé oblečení, rybářský sešit, svačinu. Společně slovíme rybky z jezírka a potom budeme v Čudle. Vevnitř se bude samozřejmě topit. Kdo má již povolenku, nezapomeňte ji v pátek odevzdat!!!!!


V pátek 13.12. se sejdeme U Čudly. Čeká nás malý vánoční mejdan, hostina, tanec a zábava. Tak si to nenechte ujít:-) S sebou pouze trochu cukroví a dobrou náladu. Tajné heslo pro tento den: VÁNOČNÍ MEJDAN :-))

Dolovná pro malé rybáře
Rybářský kroužek, který funguje v Dymokurech pod stávajícím vedením již deset let, dnes pořádal pro malé rybáře Dolovnou. Když ji mohou mít dospělí, proč ne děti ? Chvilku jsme vláčeli, zkoušeli čeřínkovat, potom jedli, pili, hodovali a tančili. Pečená kuřecí stehýnka, dortík od jedné šikovné maminky a šampaňské od tatínka našeho nejmladšího člena. Užili jsme si opět parádní odpoledne, jste všichni moc fajn :-) A.Ř. a J.D.

v pátek 22.11. budeme U Čudly. S sebou prut na vláčení nebo s kačenou a rybářský sešit, v klubovně se bude topit :-) Čeká na Vás malé překvapení, doufám, že si to společně užijeme:-)


V pátek 8.11. budeme u koupaliště, budeme vláčet. V klubovně se bude topit, přesto se pořádně oblečte, ať vydržíme chytat co nejdéle:-)
Připomínám druhý výlov v Chotěšicích o víkendu v neděli 10.11. ráno po osmé hodině.

V pátek 25.10. budeme u koupaliště jako obvykle. S sebou prut na vláčení nebo ustrojený na živou rybičku - velká KAČENA. Kdo si neví rady, ustrojíme společně na místě./ velký jednoháček, průjezdné olůvko, ocelové lanko, velký splávek- KAČENA.Moc děkujeme všem rybářům, kteří pomáhali v neděli na výlovu v Chotěšicích. Ti nejmladší třídili ryby na braku, nejstarší dokázali, že jejich místo je již právem v LOVÍCÍ ČETĚ. Spolu s dospělými slovili celý rybník, jejich pomoc byla opravdu užitečná. Hoši a děvčata tleskáme Vám a ještě jednou děkujeme. Jste moc fajn a když chcete, jste velmi šikovní a pracovití. 

V pátek 18.10. se kroužek nekoná, uvidíme se další týden.V neděli 13.10. se plánuje výlov v Chotěšicích. Vše je závislé na počasí, povíme si na kroužku v pátek. 

V pátek 11.10. se sejdeme u koupaliště v Čudle. S sebou propisku, prut a výbavu na vláčení, svačinu, teplé oblečení. 


Chytá celá rodina
Opět po roce strávilo celkem 16 rodinných týmů celý víkend u vody na rybářském soustředění. Děkujeme obci Činěves a rybářskému spolku Zásadník za skvělé zázemí a nádherné ryby ve vodě. Celkem jsme společnými silami nachytali téměř 100m ryb, z toho 60m kapříků. Pohár za největší ulovenou rybu - sumec 95cm - si odnesla Michalka s taťkou z Činěvse. A jak to vše dopadlo? Poháry vybojovali ti nejvytrvalejší, ale medaile si odnesli nakonec všichni.
Mladší rybáři: 1. Filip D. 1515cm, 2. Jakub K. 1084cm, 3. Michalka J. 912cm, 4. Matěj J. 648cm, 5. Kuba K. 575cm, 6. Vojta Ř. 422cm, 7. Petr B. 112cm, 8. Adámek B. 11cm.
Starší rybáři: 1. Barunka B. 1628cm, 2. Karolínka J. 1075cm, 3. Ondra S. 365cm, 4. Adam B. 301cm, 5. Jakub V. 217cm, 6. Patrik R. 176cm, 7. František L. 0cm, 8. Daník K. 0cm.
Bylo nám s Vámi bezvadně a těšíme se zase někdy na setkání u vody :-) Andrea a Jarda.

Činěveská šupina: 
27.-29.9. rodinné chytání v Činěvsi na Zásadníku, nocování v bivaku....podrobné info předány na kroužku. Dotazy na obvyklých telefonech, těšíme se na Vás, Andrea Ř. a Jarda D.

Doprava s rodiči, sraz v pátek 27.9. v 18:00, konec akce cca ve 13:00 v neděli 29.9. 2019. Cena 0,-Kč. S sebou: rybařinu, bivak, karimatku, spacák, baterku, oblečení na dva dny, léky, pláštěnku, holínky, pitnou vodu, hyg. potřeby, jídlo pro svou rodinu!!! K dispozici: rybník Zásadník u Činěvse, omezený počet chatek, vybavená kuchyň, ohniště, sociální zařízení

Popis akce: Soutěží rodinné týmy v rybolovu, v jednou týmu minimálně jedno dítě z rybářského kroužku plus dospělý rodinný příslušník, po celou dobu chytá tým na dva pruty. Účast dalších rodinných příslušníků povolena.

TOPlist