Rybářský kroužek Dymokurské vydry

V pátek 8.6. se sejdeme v 18:00 U Čudly. Čeká nás rozloučení se školním rokem a hlavně chytání v noci. Vezměte si s sebou žížaly, osvětlené splávky nebo hlásiče - mohou brát úhoři. Spát můžete venku u prutů, pod pergolou nebo v Čudle. Každý svoje ležení, jídlo a pití. Rodiče si s námi mohou večer posedět u kávy, mohou s Vámi chytat přes noc nebo odjet domů. Ráno se rozcházíme v 8:00. Petrův zdar, těšíme se na Vás, Jarda a Andrea.


V pátek proběhlo pasování nových vyder, hoši se k tomu postavili statečně a křest vodou vydrželi. Máme tedy mezi sebou nové tři vydry, Kubíka, Pepíka a Vašíka. Tak ať Vám berou:-)

Zlatou vydru si letos děti vybíraly mezi sebou hlasováním. Nejoblíbenějším a nejochotnějším rybářem v naší partě je Ondřej, Karolínka a Adam B. Díky, že jste v naší partě a ostatním jdete příkladem. Nedělá Vám problém někomu pomoci, poradit, půjčit cokoliv a jste velmi šikovní lovci. Jen tak dál:-)


JEZERO ZA VALEM 
Měli jsme se parádně... ryby, sluníčko, koupačka v jezeře... Celkem děti za dva dny nachytaly téměř 40m ryb - převážně amerických sumečků. Gratulace vítězům a všem velký dík!!! Jste prima parta:-) 1. Adam B. 880 2. Karolínka J. 447 3. Filip F. 438 4. Vašík B. 396 5. Sam S. 310 6. Fanda L. 266 7. Pepa M. 186 8.Tomáš Š. 153 9. Valentýnka S. 123 10. Jakub V. 118 11. Patrik R. 114 12. Barča H. 102 13. Kuba K. 84 14. Adélka Ř. 52 15. Daneček K. 50 16. Vanda M. 45 17. Tadeáš K. 36 18. Barunka B. 27 Ahooooooj zase u vody:-)

V pátek 25.5. jsme U Čudly. Kdo nemá svoji vlajku na nedělní výpravu, má možnost si ji vyrobit. Látku i barvy přinesu. Pruty a rybářskou výbavu s sebou. Budete mít možnost si rozdělit lovná místa na Jezero Za Valem a s kým budete spát ve stanu.

Dymokurský mamlasák 2018
Díky sluníčku, že nám svítilo, díky rodičům za trpělivost při dalších dětských rybářských závodech:-) Díky vedoucímu Fandovi za milou návštěvu a hojnou účast dětí z Chlumce a Peček. Ryby měly dnes nejspíš dovolenou, ale přece jen se jich na háček nechalo pár zlákat. Nevadí... Není přece důležité zachytat, ale vydržet:-) Poháry za největší rybu si odnesli Ondřej Svoboda a Petr Drahokoupil. Zlato na krku se tentokrát houpalo Dominiku Rumanovi ze starší kategorie, z mladších Radimu Kratochvílovi. Stříbro náleželo Tobiáši Kačerovi a Pavlovi Kolínskému a bronzovou medaili si zasloužili Ondřej Svoboda a Filip Ruman. Petrův zdar a brzy zase u vody:-)

V pátek se nám pod splavem dařilo. Skoro každý chytil hned několik ryb. Brali nejvíc perlíni, okouni, líni, také pěkní kapři a dokonce i jeden úhoř. A to se říká, že úhoři berou v noci:-)


V pátek 18.5. budeme chytat pod splavem!!!!
Sraz u školy, ve 12:50 odjezd školním busem. Kdo jede sám na kole, bude čekat ve 13:00 u zelené závory před splavem. V žádném případě ne u vody. S sebou věci pouze na plavanou. Jeden prut se splávkem, malý háček, červy nebo žížaly, podložku, peán, metr, podběrák, doklady, velkou piknikovou svačinu, nějaké dobroty a pití. Rodiče prosím, v 15:30 si přijďte vyzvednout dítě přímo ke splavu. Autem u závory neblokujte vjezd porybnému:-)
Cesta ke splavu: pojedete kolem školy k železničnímu přejezdu, na konci vesnice je po levé straně zelená závora. Tam musíte zaparkovat a kousek dojít pěšky po asfaltové cestě za závorou. Nezapomeňte, že v neděli 20.5. jsou dětské závody na koupališti. Přijďte své děti podpořit a užít si chvilku klidu u vody:-)
Rybářka Valentýnka vylovila na dymokurském koupališti neobvyklou rybu. Trochu se nejprve bála, ale statečně se s ní vyfotila a šup zpátky do vody. Byl to jeseter:-)V pátek 11.5. jsme na koupališti.

V pátek 4.5. chytáme opět na koupališti, sraz v jednu u školy nebo u koupaliště. Minulý týden vyhrál náš minizávod Adam B., cena mu bude předána tento pátek:-) A navažte si krmítka, pokud doma máte:-)

Jarní výprava na JEZERO ZA VALEM 27.5.-29.5. 2018 

Jarní rybářská expedice 27.5. neděle odpoledne, bude upřesněno  - 29.5. úterý 17:00, Jezero Za Valem u Poděbrad. Doprava s rodiči, s sebou rybařinu, stan - domluvte se s kamarády, kdo s kým spí, karimatku, spacák, baterku, oblečení na dva dny, léky, pláštěnku, holínky, karton nebo větší nádobu s pitnou vodou. Štrůdl od maminky se hodí vždycky, není podmínkou :-)). Jídlo zajištěno oba dva dny. Předpokládaná cena 0,-Kč, případně se vyrovnáme zpětně. Petrův zdar A. Řeháčková.


V pátek 27.4. chytáme na koupališti. Sraz tentokrát pro všechny ve 13:00 u koupaliště, rozchod v 16:00 :-) Pro nejúspěšnějšího lovce dne je přichystaná odměna. Měří se všechny ryby :-) A chytat můžete na dva pruty!!! Pozor: Jarda i já chytáme též !!!

Velká gratulace naší slečně Barborce, která se o víkendu zúčastnila se svoji sestřičkou závodů na Pamětníku. Barča nezklamala a přivezla krásné třetí místo!!! Jupíííí:-)

V pátek 20.4. chytáme na koupališti. Pokud máte dva pruty, navažte si jeden s krmítkem. 
21.4. rybářské závody v Chlumci nad Cidlinou - Pamětník - v doprovodu rodičů, kontakt F. Langr 606 132 786.
20.5. neděle!!!! dětské rybářské závody v Dymokurech - Mamlasák - 
pozvěte kamarády a sourozence, soutěžíme o poháry a věcné ceny
27.5. neděle 16:00 - 29.5. úterý 17:00 Jezero za Valem  - rybářské soustředění - dvoudenní závody nonstop, spaní ve stanechV pátek 13.4. chytáme ryby na koupališti:-)

V pátek 6.4. jsme u koupaliště, budeme chytat!!! Sraz jako vždycky, s sebou povinnou rybářskou výbavu. Kdo již má vyřízenou povolenku, může si odnést kapra a čtyři pstruhy. Teple se oblečte a ať se začátek sezóny vydaří:-)

V pátek 23.3. jsme v každém případě u koupaliště. Sraz v jednu u školy nebo ve čtvrt na dvě U Čudly. S sebou oblečení i boty podle počasí, pracovní rukavice. Děti si vyzvedněte prosím do čtyř hodin u koupaliště. V 16:00 začánají rybářské zkoušky, od 17:00 se prodávají povolenky. Vše v rybářské klubovně. Děti ať mají s sebou platné doklady, peníze na známku 100,-Kč, na povolenku 200,-Kč, kdo bude dělat zkoušky 100,- zápisné a dospělý doprovod./dětem z kroužku budou prodány povolenky během odpoledne, aby nemusely čekat do 17:00. 

Sezóna začíná 1.4.2018. Kdo bude mít vyřízené všechny doklady, může už o Velikonocích vyrazit na ryby:-) 


V pátek 16.3. plánujeme jít uklidit k Návesnímu. teplé oblečení a teplé boty a rukavice s sebou do školy. V případě krutého počasí:-) zůstaneme ve škole.

V pátek 9.3. jsme ve školeeeee.....

V pátek 2.3. s sebou háčky, kousek vlasce, rybářský sešit :-)

V pátek 26.1. doděláváme obrázky do soutěže Namaluj veselou rybu, sešit s sebou. 
FOR FISHING rybářský veletrh Praha - o jarních prázdninách v pátek 16.2. 8:30 - 15:30 Doprava zdarma, vstupné platí osoby starší 12ti let. Rodiče, sourozenci i kamarádi mohou jet s námi. Nahlásíte tento pátek počet zájemců!!!

V pátek 12.1. s sebou sešit, 100,-Kč na známku a doklady, nápad na obrázek do soutěže. Dále si zjistěte, zda s námi pojedete na FOR FISHING do Prahy- o jarních prázdninách v pátek 16.2. Rodiče, sourozenci i kamarádi mohou jet s námi.

Zítra 5.1. si přineste sešit a povolenku. Povolenku musíte odevzdat do 15.1. A už vymýšlejte obrázek do soutěže Namaluj veselou rybu!!!

Krásné vánoční svátky, spoustu dárečků pod stromečkem všem hodným lidem přejí Dymokurské vydry.
Předvánoční mejdan jsme si náležitě všichni užili. Vlastnoručně vyrobené jednohubky chutnaly znamenitě, cukroví chválíme všem maminkám a babičkám, které ho pekly:-) Společně jsme si zazpívali i koledy, předali si navzájem dárečky, povídali si a hráli hry. Těšíme se, že se budeme mít fajn i v dalším novém roce. Děti jsou moc prima parta a Ježíšek už určitě krouží nedaleko. Tak už poleť!!! Ježíšku!!!


V pátek 15.12. se v tomto roce sejdeme ve škole naposledy. Čeká nás takový malý vánoční mejdan:-) Cukrovíčko s sebou:-)

V pátek 1.12. jsme ve škole. Sešit s sebou.

V pátek 24.11. se jdeme s dětmi podívat na výlov rybníka Pustý. Sraz ve 13:00 u školy, vhodné oblečení, rybářský sešit do tašky pro všechny případy:-)


O víkendu jsme se s dětmi sešli na výlovu rybníka v Chotěšicích. Čekání na úplné vypuštění rybníka se vyplatilo. Na braku jsme přebrali  menší rybky a rozdělili parádní štiky podle velikosti. Nenechali jsme si ujít vážení macatých kaprů, škoda, že byli příliš velcí a sníst je, by byla velká škoda. Potom nastala ta pravá chvíle!!! Hurá do vypuštěného rybníka posbírat plácající se rybky, kterým se nechtělo do sítě. Voda, bláto, kamení...nic je nezastavilo. Nejedna holínka zůstala v blátě, nicméně dospělí kamarádi rybáři pomohli lovit holínky i děti. Před odjezdem domů se bláto z oblečení muselo opláchnout hasičskou hadicí, díky rodičům, že mají pro rybáře pochopení. Díky a zase někdy u vody:-)


Rybářské závody Chytá celá rodina na Malém Samberku u Kolína
O víkendu proběhly další rodinné závody dětí s rodiči. I přes nepříznivé a deštivé počasí jsme si víkend náležitě užili. Výborná nálada panovala po celou dobu závodu, rodiče a děti společně nachytali 27m ryb. Pohár za největší rybu si odvezla Barborka Hladíková.
1. Barča Hladíková 973
2. Karolínka Jelínková 467
3. Valentýnka Sládková 429
4. Barča Bohušová 324
5. Adam Bernášek 269
6. Kubík Kosina 167
7. Kuba Vojenčiak 105
8. Tom Štafl :-)
Děkujeme panu Davidu Bohušovi za výborné zázemí a těšíme se zase někdy na shledanou na Vašem krásném a klidném revíru:-)
připojené fotografie:


zobrazuji fotografie po 32 obrázcích na stránku | stránka: 1 [ 2 ][ 3 ]

TOPlist