Rybářský kroužek Dymokurské vydry

V pátek 16.3. plánujeme jít uklidit k Návesnímu. teplé oblečení a teplé boty a rukavice s sebou do školy. V případě krutého počasí:-) zůstaneme ve škole.

V pátek 9.3. jsme ve školeeeee.....

V pátek 2.3. s sebou háčky, kousek vlasce, rybářský sešit :-)

V pátek 26.1. doděláváme obrázky do soutěže Namaluj veselou rybu, sešit s sebou. 
FOR FISHING rybářský veletrh Praha - o jarních prázdninách v pátek 16.2. 8:30 - 15:30 Doprava zdarma, vstupné platí osoby starší 12ti let. Rodiče, sourozenci i kamarádi mohou jet s námi. Nahlásíte tento pátek počet zájemců!!!

V pátek 12.1. s sebou sešit, 100,-Kč na známku a doklady, nápad na obrázek do soutěže. Dále si zjistěte, zda s námi pojedete na FOR FISHING do Prahy- o jarních prázdninách v pátek 16.2. Rodiče, sourozenci i kamarádi mohou jet s námi.

Zítra 5.1. si přineste sešit a povolenku. Povolenku musíte odevzdat do 15.1. A už vymýšlejte obrázek do soutěže Namaluj veselou rybu!!!

Krásné vánoční svátky, spoustu dárečků pod stromečkem všem hodným lidem přejí Dymokurské vydry.
Předvánoční mejdan jsme si náležitě všichni užili. Vlastnoručně vyrobené jednohubky chutnaly znamenitě, cukroví chválíme všem maminkám a babičkám, které ho pekly:-) Společně jsme si zazpívali i koledy, předali si navzájem dárečky, povídali si a hráli hry. Těšíme se, že se budeme mít fajn i v dalším novém roce. Děti jsou moc prima parta a Ježíšek už určitě krouží nedaleko. Tak už poleť!!! Ježíšku!!!


V pátek 15.12. se v tomto roce sejdeme ve škole naposledy. Čeká nás takový malý vánoční mejdan:-) Cukrovíčko s sebou:-)

V pátek 1.12. jsme ve škole. Sešit s sebou.

V pátek 24.11. se jdeme s dětmi podívat na výlov rybníka Pustý. Sraz ve 13:00 u školy, vhodné oblečení, rybářský sešit do tašky pro všechny případy:-)


O víkendu jsme se s dětmi sešli na výlovu rybníka v Chotěšicích. Čekání na úplné vypuštění rybníka se vyplatilo. Na braku jsme přebrali  menší rybky a rozdělili parádní štiky podle velikosti. Nenechali jsme si ujít vážení macatých kaprů, škoda, že byli příliš velcí a sníst je, by byla velká škoda. Potom nastala ta pravá chvíle!!! Hurá do vypuštěného rybníka posbírat plácající se rybky, kterým se nechtělo do sítě. Voda, bláto, kamení...nic je nezastavilo. Nejedna holínka zůstala v blátě, nicméně dospělí kamarádi rybáři pomohli lovit holínky i děti. Před odjezdem domů se bláto z oblečení muselo opláchnout hasičskou hadicí, díky rodičům, že mají pro rybáře pochopení. Díky a zase někdy u vody:-)


Rybářské závody Chytá celá rodina na Malém Samberku u Kolína
O víkendu proběhly další rodinné závody dětí s rodiči. I přes nepříznivé a deštivé počasí jsme si víkend náležitě užili. Výborná nálada panovala po celou dobu závodu, rodiče a děti společně nachytali 27m ryb. Pohár za největší rybu si odvezla Barborka Hladíková.
1. Barča Hladíková 973
2. Karolínka Jelínková 467
3. Valentýnka Sládková 429
4. Barča Bohušová 324
5. Adam Bernášek 269
6. Kubík Kosina 167
7. Kuba Vojenčiak 105
8. Tom Štafl :-)
Děkujeme panu Davidu Bohušovi za výborné zázemí a těšíme se zase někdy na shledanou na Vašem krásném a klidném revíru:-)
připojené fotografie:zobrazuji fotografie po 32 obrázcích na stránku | stránka: 1

TOPlist