Masopust 8.tř.

přidáno dne: 3. 2. 2019
autor: Školní novináři
Jak jsme si to užili


V sobotu 26. 1. se konala již tradičně pořádaná událost, zvaná Masopust. O konání toho očekávaného dne jsme se dozvěděli z našeho nového školního rozhlasu. 
Všichni jsme se sešli v 10 hodin před školou, kde nás paní ředitelka uvítala a odtud vedl průvod přes celou vesnici. Během průvodu jsme mohli tancovat, zvonit na domy a ochutnat výborné koblihy. K tanci a poslechu nám zahrála živá kapela, která jela v ozdobeném voze. K ještě lepší atmosféře nám přispěl sníh, který pokryl všechnu okolní krajinu. Za menší příspěvek pro naše deváťáky jsme si mohli nechat vyvěštit budoucnost od cikánek. Když jsme obešli celou vesnici, zazvonili na dost zvonků, zatancovali si, pobavili se a snědli dost koblih, došli jsme zpátky ke škole, kde se vyhlásily tři nejlepší masky. Věřím, že vybrat tři nejlepší bylo dost obtížné, protože všechny masky byly povedené, ale přesto se jako nejlepší umístili Bílá paní, rytíř a vodník. 
Myslíme, že můžeme za všechny, kteří se sobotního Masopustu zúčastnili, říct, že jsme si ho moc užili. Děkujeme našim deváťákům, kteří pomáhali organizovat celý den. Příští rok to bude na nás, letošních osmácích a věříme, že to zvládneme stejně dobře.


TOPlist