Fyzikální exkurze 7.tř.

přidáno dne: 25. 11. 2019
autor: Školní novináři
Naše třída v Symfonii


    Celá naše třída, s paní učitelkou Šťastnou, odjela naším školnímautobusem do Poděbrad do Symfonie.Nacházelo se tam mnoho přednášekv několika místnostech. V každé místnosti bylo něco jiného.  
    My jsme do jedné místnosti šli na přednášku "Fyzikální síly". Sedli jsme si do několika skupin, v kterých jsme po celoudobu přednášky pracovali.Poté násuvítala paní, která se nám představila. Říkala, že přijela z Prahy. Potomnám začala vyprávět o fyzikální síle. Jako prvníúkol jsme si mohli na iPadech vyzkoušet a seznámit s novou fyzikálníaplikací Fyzika AR 7. Aplikace byla hodně pěkná a zajímavá. Všem se moc líbila.  
    Náš dalšíúkol byl vyslat jednoho z každé skupiny na vylosování nějaké planetysluneční soustavy. Potom jsme z barevných papírů stříhali pruhy na danécentimetry a řadili jsme je podle velikosti k naší vylosované planetě.    
Exkurze bylahodně zajímavá a naučná. Trvala asi hodinu a půl. Dozvěděli jsme se mnoho věcío fyzikální síle. Všem se to moc líbilo.  Děkujeme vedení školy za to, že nám tohleumožnila.  

Za mediálnítvorbu Andy Oberreiterová :) 


TOPlist