Škola v přírodě - středa

přidáno dne: 13. 3. 2019
autor: Mgr. Jolana Kulačová
Jsme uprostřed týdne


Další krásný den na horách. Bobíci vyrazili na obvyklou trať, aby trénovali na zítřejší „BOBY CROSS". Paní učitelka Sedláková a Táboříková se také zapojily do vláčku a jezdily s ostatními. Kdo chtěl, mohl ve sněhu vyhrabávat domečky. Všichni si ale užívali dopoledního sluníčka. Za fotografie děkujeme paní Martincové.

Lyžaři opět vyrazili na sjezdovku k „Hofmankám", kde se jim včera skvostně lyžovalo. Vyhřívané sedačky na lanovce, výhled široko daleko, slunce...prostě paráda. Zpátky nahoru na kotvě Anděl,posvačit, převléci přezkáče a tradá do hotelu na oběd. Dnes bramborová kaše a rybí filé.
Po obědě trénovali na svahu kromě ostatních i začátečníci. S oranžovou vestou byli na sjezdovce dobře vidět. Většina z nich už dnes jezdila na vleku a samostatně (pod dozorem) sjela celý svah.
 I dnes v podvečer jsme zopakovali důležité učivo, které nesmíme zapomenout: čtení, psaní, počítání ai/y ve slovech. I na horách je potřeba trénovat.
K večeři jsme měli vynikající buchtičky s krémem, někdo se šodó. Ale je jedno, jak to kdo pojmenoval - bylo to opravdu voňavé a chutné. Svědčí o tom i řada těch, kteří si chodili přidat. Se sladkou náplní v bříšku jsme se vydali na malou večerní procházku. Ve tmě je les okolo hotelu tichý a tajemný. Aby nebyl strašidelný, šli jsme všichni společně. Na rozcestí jsme si rozdali další překvápko: svítící tyčinky. Krom toho, že jsou výborné ke svícení, lze s nimi mávat, cvičit, házet, ale i skládat slova. My jsme dali dohromady MZŠ. Pak jsme se čerstvě vyvětraní vrátili do hotelu. Usnulo se téměř okamžitě :)


připojené fotografie:


zobrazuji fotografie po 32 obrázcích na stránku | stránka: 1 [ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ]

TOPlist