Škola v přírodě - pátek

přidáno dne: 16. 3. 2020
autor: Mgr. Jolana Kulačová
Den velkého slalomu


Ještě dlužím poslední den, pátek:

   Pátek je vždy ve znamení závoduve slalomu. Závodí naprosto všichni účastníci Zimní školy v přírodě:  lyžaři i začátečníci. Někdy se k námpřidají i rodiče, aby všem dětem udělali radost. Závod začal už rozdávánímčísel. Měli jsme 50 školních závodníků a 4 dospělé.

   Slalom se opravdu vyvedl. Všichnis úspěchem objeli všechny značky a zdárně projeli cílem. Všudes sebou nosíme naši školní vlajku. Měli jsme ji i v cíli našehočernohorského slalomu.Po obědě - kuřízek a brkaše -jsme si šli všichni sbalit lyže a lyžáky. Poslední procházka a posledníbobování. 
   A konečně vyhlašování vítězů. Sešli jsme se v jídelně azazpívali si písničku. Vyhlásili jsme nejrychlejší lyžaře a lyžařky. Odměnilijsme holčičky, které měly nejpečlivěji uklizený pokoj. Poděkovali jsme všemdospělým, kteří s námi jeli a kteří nám během pobytu maximálně se všímpomáhali.Po večeři - rajská omáčkas knedlíkem- následovaly poslední nákupy v baru nebo v bistru. Apyžamová párty plná písniček, soutěží, tance a zpěvu. Všichni si večermaximálně užili. Každý vyhrál v nějaké soutěži drobnou ňamku, a takpanovala všeobecná spokojenost. Ale popravdě: když se uléhalo, každý už špital,že „..vyspíme se a ráno už pojedeme domů."Takže se škola v příroděmaximálně vyvedla.

připojené fotografie:


zobrazuji fotografie po 32 obrázcích na stránku | stránka: 1 [ 2 ][ 3 ]

TOPlist