Škola v přírodě - čtvrtek

přidáno dne: 12. 3. 2020
autor: Mgr. Jolana Kulačová
Na horách je príííííma


    Dnes ráno byla opět dosti hustá mlha. To nám ale vůbec nevadilo a opět jsme se vydali na svahy. Větší lyžaři na sjezdovku na "Hofmanky" a menší na sjezdovku u hotelu. Ti, kteří nelyžovali, si užívali sníh na bobech a během stavby průlezů a domečků.
   Po obědě - zapečené těstoviny - si každý mohl koupit nanuka a užít si ho během polední pauzy.
   Odpoledne jsme šli na svah u našeho hotelu, tentokrát už za hezčího počasí. Všichni jsme trénovali slalom na zítřejší velké závody.
   Ke svačince jsme si dali oplatku s jablíčkem, nebo mandarinkou. Něco jsme spočítali, něco přečetli a napsali a pak jsme se společně sešli v restauraci k vyhlášení závodu bobíků. První tři vítězové dostali bonbónové medaile a malý diplom. Zazpívali jsme si Školu v přírodě a čekala nás velmi chutná večeře: plněné knedlíky se zelím.
   Na večerní program si každý mohl koupit nějakou tu ňamku a vybrat si místečko v posledním otevřeném kině. Nejprve jsme si pouštěli ukázku laviny a paní ředitelka nám o ní vyprávěla zajímavé informace. Bylo velké množství zvídavých dotazů. Pak už následoval film Psí poslání, který si užili malí i velcí diváci.


připojené fotografie:


zobrazuji fotografie po 32 obrázcích na stránku | stránka: 1 [ 2 ]

TOPlist