Návštěva knihovny 3.tř.

přidáno dne: 25. 11. 2019
autor: Školní novináři
Nově otevřená knihovna


     Naše domovská obec - Dymokury - nedávno otevřela nově rekonstruovanou knihovnu. Paní knihovnice Kubíčková, ve spolupráci s paní Vendulkou Burger, připravila pro žáky naší školy malé představení nové dětské knížky Hejkalka. Před námi již knihovnu navštívila 1. i 2. třída. My jsme se do knihovny dostali jako třetí.
    Na obecním úřadu nás nejprve upoutala mapa, letecký pohled na Dymokury. Stáli jsme a hledali naši školu. Zjistili jsme, že jídelna má ještě starou střechu. Hledali jsme i kostel a hřbitov a malou školu.
    Paní knihovnice nás hezky přivítala a pak vběhla do místnosti barevně oblečená s rozcuchanými vlasy a listím mezi prameny Hejkalka - paní Vendulka.
    Krásně nám knížku představila. Chvíli četla a hrála, pak si mohli zahrát i ostatní. Všichni se zapojili, když si mohli vyzkoušet houkání ve škole hejkalů. Dokonce byl i vílí tanec.
    Bylo to velmi povedené představení knihy. Všem se nám moc líbilo. Na závěr jsme byli vyzváni, abychom o knize nakreslili nějaký obrázek. To nám nedělalo potíže a obrázky máme již připravené. Můžete se přesvědčit v naší galerii, nebo v knihovně, kam obrázky pošleme.

připojené fotografie:


zobrazuji fotografie po 32 obrázcích na stránku | stránka: 1 [ 2 ]

TOPlist